WWW.ALTUNTOP.ORG

ALTUNTOP.ORG / YASAL UYARILAR

* MENULER

 

ANA SAYFA

 * ANA SAYFA

 

 * HAKKIMIZDA

 

 * DOWNLOAD

 

 * E - KİTAPLAR

 

 * TARİHİ OLAYLAR

 

 * İSLAM ve BİLİM

 

 * ZİYARETCİ DEFTERİ

 

 * DOST SİTELER

 

 * REFERANS SİTELER

 

 * WEB SİTELERİMİZ

 

 * HABERLER

 

 * VİDEOLAR

 

 * Arapca-Osmanlica Klavye

 

ALTUN SAYAC

Aktif Ziyaretçi: 2
Bugün Gelen Ziyaretçi: 58
Toplam Ziyaretçi: 3871258
IP Adresiniz: 3.236.13.53
Çözünürlüğünüz:

Sitemizi ziyaretiniz

Valid HTML 4.01 Transitional

*****

YASAL UYARILAR

   *  Ziyaret etmekte olduğunuz işbu Web Sitesi, Abdülhakim ALTUNTOP'a ait olup; yine onun tarafından yayınlanmaktadır.
    *
  * Bu sitedeki bilgilerin Güvenilir Kaynaklardan alınması hususunda azami gayret gösterilmiştir.
   *
  * Eğer
ALTUNTOP.ORG  Sitesinde yayınlanan Makalelerden birinin sahibi iseniz ve sitemizde tanıtım amaçlı yayınlanan Makalelerin veya Bilgilerin WWW.ALTUNTOP.ORG  Sitesinde yayınlanmasını istemiyorsanız; Lütfen bize mail ile bildiriniz. isteğiz üzerine ilgili bilgileri  kaldırabiliriz.
    *
   * Site içeriğindeki tüm materyaller, yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf,  resim, ses, işaret veya sair bilgiler Telif Hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca yazarlarına aitdir. Kullanıcıya  bilgi vermek amacıyla sunulmuştur.
  * Faydalanmak isteyen, ziyaretçiler sitemizde düzenlenmiş bilgi ve dokümanları sadece bilgi edinmek amacıyla kullanabilir. Mehaz göstermek şartı ile değişikliğe uğratmadan yayınlamak isteyenler için uygun görülebilir, ancak bilgimiz olur ise memnun oluruz.
   *
   * Sitemizde yer alan herhangi bir bilgiyi tahrif ederek veya değişikliğe uğratarak başka sitelerde yayınlamak; Her türlü cezai hukuki takibata Sebep olacaktır.
  * Gerek bu internet sitesinden bağlantılar verilen sitelerdeki, gerekse de diğer internet sitelerine bağlantıların riski, kullanıcıya aittir. Bu sitelerde verilen bilgilerin doğruluğu tarafımızdan araştırılıp  doğrulanmamıştır.
  * Bizim web sitemize ulaşabilmek için girdiğiniz başka bir web sitesinin veya bizim web sitemizden girdiğiniz başka bir web sitesinin içeriğinden Abdülhakim ALTUNTOP sorumlu  değildir..
   * 
   * Bu Sitenin yayınlanmasında hiç bir ticari amaç yoktur..
   *
  * Sitemizde yer alan Yazılı metinlerdeki kelimelerde veya cümlelerde dikkatimizden kaçan İmla Hatalarını bize bildirilir ise; kısa sürede düzeltiriz.
   * 
  *
Yasadışı içeriğe sahip materyalleri; ayrıca yasaları ihlal ettiği, hukuki sorumluluklar taşıdığı veya yasaları başka bir şekilde ihlal ettiği düşünülen açıklamalar içeren veya bu tür davranışları teşvik eden materyallerin  yayınlanması yasaktır.
   *
   *


HAZIRLAYAN ve YAYINLAYAN :
Özbağlı Abdülhakim ALTUNTOP